ستاد مردمی بزرگداشت حماسه ۹ دی فعالیت خود را آغاز کرد
67 بازدید
تاریخ ارائه : 12/31/2014 8:23:00 AM
موضوع: علوم سیاسی

در شهرک‌های مهدیه و پردیسان قم؛
ستاد مردمی بزرگداشت حماسه ۹ دی فعالیت خود را آغاز کرد خبرگزاری رسا ـ ستاد مردمی بزرگداشت حماسه ۹ دی شهرک مهدیه و پردیسان قم، شب گذشته در حوزه شهدای گمنام و مسجد خاتم الانبیاء پردیسان و با حضور فعالان و چهره‌های ارزشی و فرهنگی این دو شهرک، فعالیت خود را آغاز کرد.

حجت‌الاسلام فاطمی نیا فعال فرهنگی و سیاسی حوزه علمیه قم در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری رسا، گفت: ستاد مردمی بزرگداشت حماسه 9 دی شهرک مهدیه و پردیسان قم، شب گذشته در حوزه شهدای گمنام و مسجد خاتم الانبیاء پردیسان و با حضور فعالان و چهره‌های ارزشی و فرهنگی این دو شهرک، فعالیت خود را آغاز کرد.

مسؤول ستاد مردمی بزرگداشت حماسه 9 دی شهرک مهدیه و پردیسان قم اظهار داشت: حماسه 9 دی مشت محکمی بر دهان بدخواهان نظام و انقلاب بود و به دشمنان نشان داد که اگر به این نظام چشم طمع داشته باشند و ارزش‌های دینی و ملی را زیر سؤال ببرند، با واکنش سریع و محکم مردم بصیر مواجه می‌شوند.

وی در ادامه افزود: با توجه به فرمایشات رهبر معظم انقلاب که مردمی بودن و دینی بودن حماسه 9 دی را مهم ترین عناصر این حماسه خواندند، بر آن شدیم تا با همت والای تأثیرگذاران شهر شاهد و برگزاری بزرگداشت 9 دی و سلسله نشست‌های سیاسی دهه بصیرت، حرکت محکمی در جهت بزرگداشت این حماسه داشته باشیم.

حجت‌الاسلام فاطمی نیا اظهار داشت: امثال آن‌چه که در 9 دی روی داده، در آینده نیز اتفاق خواهد افتاد و این امر وظیفه ما را در انتقال مفهوم این حماسه، سنگین‌تر می‌کند؛ ما به عنوان رزمندگان جبهه نرم با الگو گرفتن از شهدایی که در عرصه جنگ سخت از نظام جمهوری اسلامی دفاع کردند در مقابل مستکبران و فتنه‌گران ایستادگی خواهیم کرد.

مسؤول ستاد مردمی بزرگداشت حماسه 9 دی شهرک مهدیه و پردیسان قم عنوان داشت: بر اساس تکلیفی که در انتقال مفهوم حماسه 9 دی بر دوش مؤمنان انقلابی است، لازم دانستیم تا با یک برنامه‌ریزی منسجم، گام‌های مؤثری در جهت افزایش بصیرت برداریم.

وی تصریح کرد: شهرک پردیسان قم آماده برگزاری برنامه‌هایی همچون برپایی نمایشگاه و اجرای نشست‌ها و همایش‌های گوناگون مرتبط با حماسه 9 دی است تا پیام این روز که قله افتخاری برای انقلاب اسلامی است، به شایستگی به اقشار مختلف جامعه منتقل شود./997/ت302/ف

/ پايان خبر /